Balls Bricks Breaker

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21 MB
  • Version 1.6.102
  • Dil Türkçe
  • Firma Arcade Game Maker
Balls Bricks Breaker, arcade oyun kategorisinde yer alan başarılı bir platform oyunudur.

Oyuncular tarafından beğenilerek oynana ve milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Balls Bricks Breaker mobil oyununu Android  cep telefonunuza sizde ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Balls Bricks Breaker mobil oyunu elinizdeki toplar yardımıyla platformda yer alan tuğlaları kırmaya çalışacağınız renkli ve zorlu bir arcade oyunudur.

Hedefe ulaşmak için topu tutun, topu tuğlaya doğru kaydırın ve tüm tuğlaları kolayca kırarak puanların hanenize yazılmasını seyredin. Topları tuğlaların arasında gezdirerek daha az topla daha fazla  tuğla kırabilirsiniz. Stratejik düşünün ve gücünüzden en iyi şekilde yararlan. Yüksek puanları toplayın ve arkadaşlarınızla karşılaştırın. Yakalayarak zıplayan ögelerden faydalanmak topları daha etkili hale getirir. Bu sebeple toplarınızın kuvvetini arttırarak tuğlaları daha kolay kırabilirsiniz. 

Sıkıldığınız anda stres atmak için mükemmel bir oyun olan Balls Bricks Breaker mobil oyununu tek elle idare edebilirsiniz. Beyin jimnastiği yapmanız açısından da faydalı bir oyundur. Sizde tuğlaları kırarak hem puanları toplayın hem de stresinizi oyun içerisinde atın. 

Balls Bricks Breaker indir